Realizujemy projekty na terenie Łodzi, Warszawy i okolic

Dane kontaktowe

Pracownia
telefon: +48 535 968 768
pracownia@mioko.com.pl

Iza Stasiak
koordynator projektów
telefon: +48 535 968 768
iza.stasiak@mioko.com.pl

Martyna Guzek
architekt
telefon: +48 577 779 383
martyna.guzek@mioko.com.pl

Milena Gałązka
architekt
telefon: +48 570 510 350
milena.galazka@mioko.com.pl

Julia Dydel
architekt
telefon: +48 577 115 508
julia.dydel@mioko.com.pl

Robert Kodłubański
architekt
telefon: +48 537 940 016
justyna.kaciczak@mioko.com.pl

Marcin M. Sieradzki
uprawniony architekt
telefon: +48 512 382 598
marcin.sieradzki@mioko.com.pl

Anna Olszewska
właściciel
anna.olszewska@mioko.com.pl

Dane adresowe

Pracownia Projektowania Wnętrz i Architektury MIOKO
ul. Piotrkowska 217, lok. 10/12
90-451 Łódź
(wjazd na parking – al. Kościuszki 132)

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na pytania o ofertę oraz przygotujemy indywidualną wycenę całego projektu.
Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.
Godziny otwarcia: 8:00-17:00
Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.

Zobacz spacer wirtualny po naszej Galerii

Napisz do nas

Po poprawnym wysłaniu zapytania otrzymasz potwierdzenie na podany adres e-mail.

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
* - pola wymagane
pracownia_projektowania_wnetrz_MIOKO_wejscie_mural_autorstwa_Jonasza_Koperkiewicza

SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA

Jesteś gotowy na owocną współpracę?
Chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas

Close

REquest A Free Quote

Curabitur blandit tempus porttitor.
Sed posuere consectetur est at lobortis.

[contact-form-7 404 "Not Found"]