Dom Rosanów

Dom 240m2 Rosanów

Jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz piwnicą. Budynek w całości przekryty dwuspadowym dachem z wejściem od północnego zachodu. Obiekt jednobryłowy z uskokiem w elewacji na wysokości garażu jednostanowiskowego i znajdującej się nad nim sypialni.

Ciekawie z zewnątrz

Elewacje pokryte są różnorodnymi materiałami: białym i szarym tynkiem, częściowo boniowanym, jasnymi deskami drewnianymi oraz ciemnym kamieniem elewacyjnym. Do domu wchodzimy przez otwarty przedsionek z dużą szafą odzieżową. W budynku można wyodrębnić dwa osobne mieszkania.

Ciekawie w środku

Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka, obniżony o kilka stopni salon oraz sypialnia z własną łazienką. Na piętrze – druga kuchnia i salon z wyjściem na balkon, sypialnia, obszerna garderoba i łazienka. Tylko część budynku jest podpiwniczona, przeniesione tam zostały: pomieszczenie gospodarcze, pralnia i kotłownia. Elewacja południowo – wschodnia i południowo – zachodnia mają w parterze duże przeszklenia doświetlające salon z jadalnią i umożliwiające wyjście na taras i do ogrodu.

Szkice

ZAPROJEKTUJEMY PRZESTRZEŃ PONADCZASOWO

SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA

Jesteś gotowy na owocną współpracę?
Chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas

Close

REquest A Free Quote

Curabitur blandit tempus porttitor.
Sed posuere consectetur est at lobortis.

[contact-form-7 404 "Not Found"]