Kębliny

Dom 130m2 Kębliny

Jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla niewielkiej rodziny. Budynek jest niepodpiwniczony z garażem jednostanowiskowym w parterze. Elewacja od strony wschodniej jest elewacją wejściową, a od strony południowej umiejscowiony jest pokój dzienny z dużymi przeszkleniami. Obiekt składa się z dwóch przenikających się brył. Jedną z brył, którą stanowi jednokondygnacyjny prostopadłościan zaprojektowano taras i wykończono jasnym kamieniem elewacyjnym. Natomiast druga, z dachem dwuspadowym, wykończona jest ciemnym drewnem oraz białym tynkiem.

Wnętrze

Do domu wchodzimy z zadaszonego tarasu do przedsionka połączonego z częścią dzienną budynku. Na parterze znajduje się jednoprzestrzenna strefa dzienna z salonem, kuchnią, jadalnią, otwartą klatką schodową oraz łazienką i pomieszczeniem gospodarczym umożliwiającym przejście do garażu, dostępnymi z komunikacji.

Łyk świeżego powietrza

Dom otoczony jest rozległym, częściowo zadaszonym tarasem. Strefa nocna znajdująca się na piętrze składa się z dwóch sypialni oraz łazienki dostępnej z przejściowej garderoby. Z jednej sypialni można wyjść na duży taras, a z drugiej oraz z komunikacji na zadaszony balkon od strony zachodniej.

Szkice

ZAPROJEKTUJEMY PRZESTRZEŃ PONADCZASOWO

SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA

Jesteś gotowy na owocną współpracę?
Chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas

Close

REquest A Free Quote

Curabitur blandit tempus porttitor.
Sed posuere consectetur est at lobortis.

[contact-form-7 404 "Not Found"]