Dom EKO

Dom 170m EKO

Elewacja wynika bezpośrednio ze zwartej  formy obiektu oraz jego pasywnego i energooszczędnego charakteru. Budynek składa się z dwóch niezależnych brył połączonych parterowym szklanym łącznikiem. Pierwsza bryła, w której znajduje się część główna mieszkalna to wydłużony, dwukondygnacyjny prostopadłościan, z dwuspadowym, minimalistycznym, bez okapowym dachem.

Druga bryła

Część jednokondygnacyjna, również w kształcie prostopadłościanu obrócona jest względem pierwszej bryły o 90 stopni. Dach szklanego łącznika, w którym znajduje się kuchnia letnia stanowi przejście z części dwukondygnacyjnej na dach płaski nad garażem, częściowo zagospodarowany jako drewniany taras, a częściowo dach zielony. W budynku znajduje się dodatkowo szklany dwukondygnacyjny ogród zimowy, nawiązujący swą formą do szklanego łącznika.

Pięknie od wejścia

Wejście do budynku oraz wjazd do garażu dwustanowiskowego znajdują się od strony wschodniej, natomiast części dzienne oraz ogród zimowy od strony południowej i zachodniej, zapewniając odpowiednie doświetlenie wnętrza. Do domu wchodzimy przez przeszklony przedsionek do holu, z którego możemy przejść do części dziennej z salonem, kuchnia i spiżarnią lub do części gospodarczej z toaletą, pralnią i kotłownią oraz dodatkowym pokojem sypialnym z własną łazienką. Dalej możemy dostać się przez letnią kuchnię do garażu z pomieszczeniami technicznymi. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, garderoba oraz łazienka. Jedna z sypialni wyposażona jest we własną łazienkę i garderobę.

Szkice

ZAPROJEKTUJEMY PRZESTRZEŃ PONADCZASOWO

SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA

Jesteś gotowy na owocną współpracę?
Chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas

Close

REquest A Free Quote

Curabitur blandit tempus porttitor.
Sed posuere consectetur est at lobortis.

[contact-form-7 404 "Not Found"]