Dom Dziektarzew

Dom 180m2 Dziektarzew

Jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla czteroosobowej rodziny. Budynek jest niepodpiwniczony, bez garażu, miejsce dla samochodu przewidziane jest na zadaszonym podjeździe. Budynek w całości przekryty dwuspadowym dachem z wjazdem na działkę od wschodu i wejściem do domu od południa. Obiekt jednobryłowy z nieznacznie wysuniętym fragmentem na wysokości kuchni w parterze. Budynek z trzech stron otacza taras, jedynie północna elewacja go nie posiada. Od wschodu i zachodu do bryły przystają balkony.

Materiały elewacji

Elewacje pokryte są różnorodnymi materiałami: na piętrze deskami drewnianymi, natomiast parter wykończony jest głównie ciemnymi płytkami kamiennymi, ale pojawia się również biały i szary tynk. Elewacja  zachodnia ma największe przeszklenia doświetlające salon z jadalnią w parterze i umożliwiające wyjście na taras i do ogrodu oraz sypialnie na piętrze.

Za progiem

Do domu wchodzimy z zadaszonego tarasu przez otwarty przedsionek z dużą szafą odzieżową. Stąd możemy udać się do częściowo otwartej kuchni (jest możliwość jej całkowitego zamknięcia) i do przestronnego pokoju dziennego z jadalnią lub do części, w której znajduje się gabinet, toaleta, pralnia z przedsionkiem z którego jest wyjście na zewnątrz. Otwartość części dziennej daje poczucie przestrzeni, możliwość ograniczenia komunikacji i jasność wnętrza. Poddasze – część nocna to trzy sypialnie, w tym jedna większa z garderobą i wydzieloną przestrzenią do pracy oraz łazienka. Z każdej sypialni jest wyjście na balkon.

Szkice

ZAPROJEKTUJEMY PRZESTRZEŃ PONADCZASOWO

SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA

Jesteś gotowy na owocną współpracę?
Chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas

Close

REquest A Free Quote

Curabitur blandit tempus porttitor.
Sed posuere consectetur est at lobortis.

[contact-form-7 404 "Not Found"]