Dom okolice Łodzi

Dom okolice Łodzi

Całość założenia oparta jest na dwóch prostopadłościennych bryłach połączonych szklanym holem.

W parterze pierwszej, zorientowanej na północ, bryły znajduje się garaż na dwa stanowiska samochodowe oraz garderoba. Natomiast część wypoczynkowa z salonem, otwartą kuchnią z jadalnią oraz gabinetem zorientowana jest na południe, przez co jak najlepiej wykorzystujemy światło słoneczne. Pomieszczenia pomocnicze typu toaleta oraz spiżarnia zostały ukryte, dzięki czemu nie burzą estetyki wnętrza.

Na piętrze

Na pierwszym piętrze mieszczą się trzy przestronne sypialnie domowników, w tym sypialnia rodziców z osobą garderobą i łazienką, łazienka dla dzieci oraz pokój gier. Na ostatnim 2 piętrze przewidziano królestwo dzieci, czyli bawialnie.

Z zewnątrz

Wszystkie elewacje wykończone są białym tynkiem. Natomiast akcenty drewna znajdują się w ramach okiennych które budują kompozycje elewacji. Dom z każdej strony wygląda inaczej. Bryła budynku została mocno osadzona w zieleni, dzięki czemu już na froncie obserwujemy imponujące drzewo, które przebija się przez otwór w wiacie. Nie rezygnujemy z zieleni na rzecz budynku a jedynie tworzymy obiekt w dialogu z otoczeniem. Od strony południowej mieści się główny taras z basenem. Również od zachodu i wschodu przewidziano tarasy skąpane w zieleni. Z kolei na elewacji frontowej oraz ogrodowej znajdują się balkony.

Szkice

ZAPROJEKTUJEMY PRZESTRZEŃ PONADCZASOWO

SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA

Jesteś gotowy na owocną współpracę?
Chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas

Close

REquest A Free Quote

Curabitur blandit tempus porttitor.
Sed posuere consectetur est at lobortis.

[contact-form-7 404 "Not Found"]